Vinařství pod Chlumem

Degustace

Navštivte náš sklep v Chlumčanech, kde můžete vychutnat naše vína v působivém prostředí vinného sklepa z 18. století. Můžete přijet s přáteli, můžete přijet s kolegy, uspořádat firemní akci, vánoční večírek, oslavu.
 
Připravíme pro vás volnou nebo řízenou degustaci. 
 
Volná degustace
Chystáte oslavu? Připravujete svatbu? Nebo jen posezení na zahradě s přáteli či sousedy? Chcete mít možnost degustovat vína podle nálady? Připravíme pro vás degustační stůl, kde seřadíme vína podle aromatiky a chuti kdekoliv v České i Slovenské republice. K degustaci nabídneme neutralizační sousto, zapůjčíme sklenice, karafy, odlivky a další potřebné sommelierské pomůcky. 
 
Řízená degustace
Chcete více komunikace? Náš vinař či sommelier vám postupně představí naše vína, řekne něco o jejich výrobě, odpoví na otázky. V případě zájmu pohovoří na téma vinohradnictví a vinařství, seznámí vás i se základy degustace vína. Degustace probíhají na základě dohody u nás nebo kdekoliv v České i Slovenské republice. Součástí degustace může být lehké občerstvení ve formě degustačních soust, pomazánek, obložených mís či jiné občerstvení. 
 
Ceny degustací se odvíjí od počtu účastníků, degustovaných vín a občerstvení.     
 
Máte zájem o degustaci?